قطعات داف و معرفی کمپانی داف

شرکت خودروسازی داف، (به هندی: DAF یا Van Doorne's Automobielfabriek N.V) شرکت کامیون‌سازی هلندی است، که دفتر اصلی آن در شهر آیندهوون (اَیندهوفِن)، هلند قرار دارد. کابین و محور کامیون‌های این شرکت در وسترلوی، بلژیک تولید می‌شود. شرکت داف را هوب فان دورنه در سال ۱۹۳۲ در آیندهوون تاسیس نمود. این شرکت سابقاً خودروی سواری نیز می‌ساخت.

برخی از کامیون‌های تولید شده در برند داف توسط شرکت کامیون‌سازی لیلاند انگلستان طراحی و تولید شده‌است. هم‌اکنون برند داف تحت مالکیت شرکت پکار قرار دارد.

 

جهت مشاهده قطعات داف اینجا را کلیک نمایید

 


 

شرکت داتیس فرا دیزل آریا نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش داف تراک در ایران بوده و در سال ۱۳۹۳ از اداره اصناف و امور بازرگانی ثبت گردید. عمده محصول وارد شده توسط این شرکت کشنده‌های XF105 می‌باشد.

شرکت فاروب زمان از دی ماه ۱۳۹۲ نمایندگی رسمی داف هلند در ایران را در وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت، سایت ثبت سفارش، اداره پلیس و اداره گمرک ایران ثبت کرده و در دی ماه ۱۳۹۳ نمایندگی خود را تمدید کرده‌است. شرکت فاروب زمان خودروهای وارداتی خود را در ایران گارانتی می‌کند و توسط نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش به مشتریان خود در سطح ایران خدمات می‌دهد.

 

...

https://www.instagram.com/autoinfo.ir/